![](http://www.patraikiwines.com/wp-content/uploads/2016/04/oinopiio_1-1.jpg)
![](http://www.patraikiwines.com/wp-content/uploads/2016/04/oinopiio_2-1.jpg)
Η Πατραϊκή Οινοποιία λειτουργεί σήμερα 2 οινοποιεία, της Άνθειας και του Μύρτου (με το δεύτερο να λειτουργεί εποχικά και επικουρικά), 1 εμφιαλωτήριο και μεγάλους αποθηκευτικούς χώρους με αποθηκευτική ικανότητα περίπου 20.000 τόνων, καλύπτοντας μία έκταση 46.500 m2.
Έχοντας σύγχρονο κι επαρκή εξοπλισμό, η Πατραϊκή Οινοποιία επιτυγχάνει να πουλάει σε Ελλάδα κι εξωτερικό περισσότερες από 1.000.000 φιάλες κρασιού.